Ağustos 21, 2019

Danışan Yorumları

Aliye hanımın Konya’daki güzellik merkezinde ilk hastalarından birisiyim. Kendisi samimiyeti ve neşesi ile her zaman bana ailemden biri ile konuşuyormuşum gibi hissettirdi. Diyet yapmaya değil kendisi ile sohbet etmeye gittim hep. Ve her zaman doya doya yediğim yemekler sayesinde altı ayda 23 kilo verdim. Bir senedir de zaman zaman artışlar olsa da kilomu koruyorum. Çünkü diyet yapmayı değil sağlıklı yaşamayı öğrendim. Kendisi ile tanıştığım için çok mutluyum. Kilo veremeyen motive olamayan herkese gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

Feray Yakarer – Konya

Aliye Hanım sayesinde hayatım değişti. Çok kısa bir süre içinde 20 kilo verdim. Daima güler yüzlü olması beni çok motive etti sürekli destek oldu. Aliye hanımla bir an önce tanışmalısınız!

Rafiye Tüfeközdemir

Aliye Hanım sayesinde şu an istediğim kiloya ulaşmak üzereyim 🙂 mükemmel bir diyetisyen, bir o kadarda tatlı… Sorularım karşısında sabırla cevap verdi ve birlikte hazırladığımız program sayesinde 1 haftada 3 kilo verdim. Kendisine çok teşekkür ederim. Sağlıklı kilo vermek isteyen herkese tavsiye ediyorum.

Beyza Akoğlu – Konya

Aliye Hanım ile Haziran ayının başında tanıştım ve 11 haziran gibi bana yazdığı programı uygulamaya başladım. Programa başlarken motivasyonum yoktu, sürekli acıkıyordum ve 113 kiloydum. Bir defa bir diyetisyen yerine arkadaşınızla konuşuyormuşcasına samimisiniz. Her konuda yardımcı oluyorsunuz. Benim özellikle motivasyon konusunda çok eksiğim vardı, kendisi inanılmaz bir motivasyon kaynağı 😀 Yazdığı programdaki şeyleri yerken ben nasıl kilo vereceğim diye düşünürken kilo veriyorsunuz. Yani acıkmak falan asla yok aslında. Şu anda kilo vermemin biraz zayıfladığı bir döneme girdim ve Aliye Hanım programımda değişiklik yaptı. Biraz da akşam sporu ekledik. Hala zayıfladığımı görüyorum. Şu anda 2 temmuz, yani ortalalama 3 hafta kadar oldu ve 102 kiloya düştüm. Bunun üzerine başka söyleyecek bir şey yok sanırım. İyi ki varsın Aliye Hocam…

Furkan Parlak – İstanbul

Aliye Hanım sevecen, esprili, cana yakın kişiliğe sahip bir diyetisyen. Danışanlarına yakından ilgili, onların sağlığını ön planda tutuyor. Diyet yaparken motivasyonunuz düştüğünde çok güzel moral veriyor. Motive ediyor. Doyarak kilo verdiren, sağlıklı beslenmeyi danışanında hayat tarzı haline getirmeyi amaçlayan mesleğinde tecrübeli bir diyetisyen. 😍Kendisiyle ortak arkadaş vasıtası ile tanıştım. Genel olarak öneri aldım kendisinden. Sadece ayaküstü verdiği sağlıklı beslenme önerilerini bile unutmuyorum. Fiziksel aktivite sonrası beslenmesi kendisinin verdiği öneriler doğrultusunda şekillendiriyorum.

Emine ÖzkanFethiye

Aliye Hanım sayesinde 20 kilo verdim. Daima güler yüzlü olması beni çok motive etti. Bütün sorularımı içtenlikle cevapladı. Diyetten kopmama izin vermedi. Aliye hanımın bilgisi muhteşem her daim en büyük destekçim oldu. Sağlıklı bir şekilde kilo verdim ve onun sayesinde şu anda verdiğim kiloları koruyorum. Aliye hanımın hakkını ödeyemem, verdiği diyet listesi sihirli bir değnek gibi hayatımı değiştirdi. Aliye hanımla herkes tanışmalı. İşinin ehli biri, gözü kapalı güvenebilirsiniz. Kilo vermeye başlayınca kendinize olan öz güveniniz artırıyor, mutlu sağlıklı zinde hissediyorsunuz.

Rafiye Tüfeközdemir – Ankara

Aliye hanımla tanışmadan önce diyet yapmak bana çok zor ve stresli geliyordu. Sayesinde hem yemek yiyorum hem de kilo veriyorum. Tartıda gördüğüm sayıya hiç bakmıyorum çünkü önemli olan sağlığımın iyi olması gerisi zaten geliyor. Bugüne kadar denediğim zayıflama çayları, kısa süreli kürler ve gıda takviyelerinin ne kadar boş olduğunu öğrendim. Çok neşeli ve sevecen bir diyetisyen aynı zamanda bir arkadaş. Kendisi ile seanslarımda hep kendimi çok rahat hissettim. Aşırıya kaçıp kilo veremediğim günde de diyetime yüzde yüz uydugum zamanda da hep daha iyisini yapabilmem için beni yüreklendirdi. Aç kalmadan kilo vermek isteyen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Kübra Şimşek – Kayseri

Kendisiyle eski bir hastası vasıtasıyla tanıştım. Kendisinden bir süre boyunca sporcu beslenmesi konusunda yardım aldım. Beslenme, egzersiz düzeni ve gıda takviyesi konusunda benimle ilgilendi. Gayet güzel bir şekilde ilgilendi ve fazlasıyla yardımcı oldu. Çok yardımsever ve güler yüzlü. Tekrardan teşekkür ediyorum ve hiç şüphesiz tavsiye ediyorum… En büyük farkı ise henüz genç olmasına rağmen gayet yetenekli ve başarılı olması. Ofisi gayet ferah, rahat ve insanı yabancı hissettirmiyor.

Nur Cebeci – Kayseri

Kendisi ile tanışmam üzerine, hızlı bir dönüş aldım. Gerçekten istediğimden daha fazlası ile bir geri dönüş oldu. Hem danışmanlık hem diyet listesi olarak ki aynı zamanda günlük hayatımı da ele alarak bir çalışma sundu. İletişimi ve çalışmasına olan ilgisi hem bilgi yönünden hemde samimiyeti yönünden çok başarılı buldum. Hasta sağlığına önem vererek gerek dipnotları gerekse gösterdiği özen ile tam bir hizmet aldım. Kesinlikle tavsiye ederim bence herkesin aradığı hem samimiyeti ile hemde sağlıklı yaşam adına atılacak ilk adımın tek adresi.

Nur Cebeci – Kayseri 
Paylaş!
Uncategorized

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.